Değerlerimiz

Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!

İşimizi en iyi şekilde yaparken, kurumsal değerlerimiz çerçevesince hareket ediyoruz. Bizler; 180 ülkede faaliyet gösteren, büyük ve global bir grubun parçasıyız. Hedeflerimiz doğrultusunda takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve ülkemize olan sorumluluklarımızın bilincinde bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşterilerimize ve tüketicilerimize tutkuyla bağlıyız

 

Bizi yönlendiren, gelişmemizi sağlayan en önemli unsurlar; merakımız, müşterilerimize ve tüketicilerimize ait fikirlerimizdir. Markalarımıza her yerde özen gösteririz. Müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerin büyümemiz için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda; iş planlarımızı oluştururken piyasa şartlarındaki değişimleri de göz önünde bulunduruyoruz.

Kendimize ve birbirimize başarma özgürlüğü tanıyoruz

 

Birbirimize güveniyoruz, açık davranıyoruz, zorluklardan kaçmıyoruz ve zorlukların bize sunduğu fırsatları hızla değerlendiriyoruz. Takım arkadaşlarımızın yeteneklerinin geliştirilmesi ile şirketimizin de gelişeceğine inanıyoruz.

Yaptığımız işten ve bunu nasıl yaptığımızdan gurur duyuyoruz

 

Yüksek standartlarla ve sosyal sorumluluk algısıyla davranır, farklılıklardan keyif alır ve faydalanırız. Yasal düzenlemelerle ilgili üstümüze düşeni ve toplumun değişen beklentilerini ele alırken işimize ve tüketicilerimize olan sorumluluğumuz bizi güçlü kılar.

En iyi noktaya ulaşmak için çabalıyoruz

 

Yerimizde durmuyoruz, daima öğreniyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Hedefimiz; hep daha iyiye doğru ilerlemek, bu noktada kendimize yüksek standartlar belirliyoruz ve bu standartlara ulaşmak için çalışıyoruz. Başarıyı hak ediyoruz.

Birbirimize değer veriyoruz

 

Kültürel çeşitliliğin ve çalışanların bireysel farklılıklarının saygı gördüğü bir çalışma ortamı yaratırız. Markaların, pazarların, bakış açılarının çeşitliliğini kullanarak yeni fırsatlar yaratmayı hedefleriz. Her düşünceyi dinleriz, saygı duyarız, analiz ederiz ve karşımızdaki kişilerin bakış açılarını anlamaya çalışırız.