Bize Katılın

İş Fırsatları

Şirketimiz, alanında uzmanlaşan profesyonellere önemli iş fırsatları sunmakla beraber, genç yeteneklere yönelik kariyer gelişiminde donanımlı yetişmeyi sağlayabilecek pek çok kariyer fırsatlarına sahiptir.

Mey içki olarak işe alım süreçlerini titiz, objektif ve birden çok basamaklı mülakatlar ve modern seçme teknikleri kullanarak pozisyona özgü teknik uygulamalar geliştirerek sürdürmekteyiz.

Siz de; dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi olan şirketimizde, kariyerinize yön vermek, tedarik zinciri, marka ekipleri, geniş satış ve dağıtım ağının bir parçası olarak; mevcut kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız; aşağıdaki linki kullanarak özgeçmişinizi oluşturabilir ya da önceden özgeçmişinizi sisteme kayıt ettiyseniz ilanlarımıza başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Eğer özgeçmişinizde güncelleme yapmak isterseniz Kariyer Fırsatları linkini tıklayarak özgeçmişinize yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.

Staj İmkanları

Sadece başarılı bir öğrenci olmak, kariyer basamaklarında yükselebilmek için her zaman doğru anahtar olmayabilir. Günümüz rekabet ortamında takımımızın bir üyesi olabilmek için üniversite hayatınız sürecinde de bizlere katılabilirsiniz. Mey İçki olarak genç profesyonellerin iş hayatına başlama sürecinde, teorik kazanımlarla pratik uygulamaları bir araya getirilebildiği oranda başarılı olduğuna inanıyoruz. Üniversitede okurken,

  • İş hayatına adım atabilecek ders programını yaratabiliyorum,
  • Gelecekte yeni mezun adaylardan bir adım ileride iş arama sürecine başlamak istiyorum,
  • Sektörün öncü firması olan Mey İçki'de yeni kazanımlar elde etmek ve "Geleceğimi Mey İçki'de şekillendirmek istiyorum" diyorsanız,
​​​​