Kariyer Fırsatları

Mey|Diageo olarak, ilham veren karakterler tarafından, nesiller boyunca inşa edilen değerler üzerine kurulduk. 500 yıl öncesine dayanan bir sofra kültürünün meşale taşıyıcısı olarak, bizi her zaman “en iyiye" taşıyan çalışanlarımızın, en değerli hazinemiz olduğuna inanıyoruz.

9 üretim tesisimizde ve tüm Türkiye'ye yayılmış olan satış ve dağıtım ağımızda 1.000'i aşkın tutkulu çalışanımız, geçmişin mirasını yenileyerek geleceğe aktarmak için çalışıyor. Çalışanlarımız, sadece iş bilgisi ve teknik uzmanlıklarıyla değil; ekip başarısına ve dayanışmaya olan inançları, sürekli öğrenmeye açıklıkları ve dinamik koşullara hızlı adaptasyonlarıyla de ön plana çıkıyor. Organizasyonumuza tutkuyla bağlı çalışanlar yaratmanın yolu, çalışanlarımızı yetkilendirmekten, onlara fırsatlar sunmaktan ve soru sormaya teşvik etmekten geçiyor.

Dinamik, yaratıcı ve tutkulu dünyamıza bir adım atmak isterseniz kariyer fırsatlarına tıklayın!

Mey|Diageo'da fırsat eşitliği

Sahada ve üretimde, eril olarak algılanan görevlerde çalışan kadınlarımız başarılarıyla tüm tabuları yıkıyor.

İşe alımlarda aday başvurularını cinsiyetten bağımsız yetkinlik, tecrübe gibi kriterler üzerinden değerlendiriyoruz. Cinsiyet dengesinin henüz kurulamamış olduğu departmanlarda işe alım sırasında önceliği, temsili eksik kalmış olan gruplardan gelen adaylara veriyoruz.

Cinsiyet eşitliği ilkesini disiplinli bir biçimde uyguluyoruz. Kadınların ehil oldukları görevleri onlardan esirgemiyoruz. Terfilerde, kadın çalışanlarımızın cesaretlendirilerek başvuru süreçlerine dahil olmalarını ve değerlendirme süreçleri sonrasında gerekli geri bildirimler verilerek gelişim alanlarını güçlendirmeye yönelik eğitimler almalarını destekliyoruz.

IK_17.JPG

Yeni Bir Hayat Staj Programı​

“Akışına bırakma ama akışkan olmaktan korkma!" sloganıyla gençleri işimize ve tutkumuza ortak olmaya davet ediyoruz. Her 6 ayda bir; pazarlamadan tedarik zincirine, insan kaynaklarından finansa uzanan farklı departmanlarda, genç arkadaşlarımıza kariyer yolculuklarında unutamayacakları ve iş hayatına dair sorumluluk alarak ciddi kazanımlar elde edecekleri staj olanağı sunuyoruz.

“Mey|Diageo'da merak, sorumluluk alma ve her zaman soru sorabilme özgürlüğü olan açık iletişim kültürü sayesinde kişisel gelişim ve farklı alanlarda deneyim elde etme şansına sahip oluyorum."

Leyla Çelik, Yetenek Kazanım Uzmanı

Yeni Bir Hayat Mentorlük Programı

Yeni'yi keşfederek, kariyerlerinin yönünü belirlemek isteyen üniversite öğrencilerine bu yolculuklarında destek oluyoruz. Yeni Bir Hayat Mentorluk Programı, Mey|Diageo'nun deneyimli yöneticilerinin katkılarıyla iş hayatındaki farklı alanlara dair bir öğrenme ve keşif deneyimi sunuyor.​

 “Mey|Diageo'da çalışma arkadaşlarımla beraber kökleri yüzlerce yıl önceye dayanan mirasımızı yenileyerek gelecek nesillere aktarıyoruz."

Birsen Çevik Akgünlü, İnsan Kaynakları Direktörü

Profesyoneller

Yetenekli kişileri bünyemize kazandırırken en önemli gücümüz, ilham veren çalışanlarımız ve liderlerimiz. Amacımız, en yetenekli çalışanları bünyemize dâhil edebilmek, tüm çalışanlarımıza severek çalıştıkları bir iş ortamı sunmak, paydaşlarımızın şirket kültürümüzü ve önceliklerimizi içselleştirebilecekleri bir ekosistem yaratmak.

“Mey|Diageo'nun çalışan odaklı şirket kültürüne ve değişime, hıza, sadeleşmeye verdiği önem en dikkat çekici yönlerinden."

Murat Güneysu, Kıdemli Transformasyon Müdürü

İlk İşim

“İlk İşim" podcast serimizde, ilham veren liderlerimizin üniversite yıllarından bugünlere uzanan kariyer yolculuklarını, iş hayatının ilk günlerine ait anılarını ve heyecanını konuşuyoruz. İlk İşim podcast serimiz, kariyerine yeni başlayan veya yeni bir yön vermeyi amaçlayan herkesin, Spotify, SoundCloud, Apple Podcast kaynaklarından kolaylıkla ulaşarak faydalanabileceği eşsiz bir kaynak!​

Sosyal medya iletişi­m kanallarımız

Instagram, Facebook, LinkedIn ve Spotify'daki kariyer sayfalarımızda şirketimizden en yeni haberleri, sürdürülebilirlik adına yaptığımız yatırımları, çalışanlarımızın kariyer hikayelerini, kapsayıcılık ve çeşitlilik kültürümüzü, yolculuğumuza eşlik etmek isteyen herkesle paylaşıyoruz.

​​​ Resim1.png

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın