Şarap

Anadolu'nun Soylu Üzümlerinden

Şarap kategorisine ait markalarımız Kayra Imperial, Kayra Versus, Kayra Vintage, Kayra Buzbağ Rezerv, Kayra Cameo, Kayra Madre, Kayra Heritage ,Allure, Experimental Series ,Terra, Leona, Buzbağ, Tılsım, Cumartesi, Güzel Marmara ve ithal ettiğimiz dünya şarapları Cielo, Echo Falls, Ruffino ve Château Bel Air’dan oluşuyor.

Anadolu, dünyanın bilinen ilk şaraplarının üretildiği topraklar olarak karşımıza çıkıyor. Mey|Diageo olarak bizim şarap üretimindeki felsefemiz: "Bu topraklar dünyanın ilk şarabını üretti, neden en iyi şarabını da üretmesin?". Anadolu'nun soylu üzümlerinin hakkını vermeyi, Türkiye'deki bağların gerçek potansiyelini ortaya çıkartmayı hedefleyerek yarattığımız portföyümüzü, dünyanın en prestijli yarışmalarından kazandığımız sayısız ödülle taçlandırmaya devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle ürettiğimiz şaraplarımızı yurtdışında ve hatta şarabın merkezi olarak kabul edilen ülkelerde de beğeniyle tüketilen noktalara taşıyoruz.

Kendi bağlarımızda yetiştirdiğimiz üzümlerimizle üretimler yapmayı sürdürüyoruz. Bize bağı dinlemeyi, doğayla aynı dilden konuşabilmeyi öğreten kendi bağlarımızdan yarattığımız şaraplarımızla, topraktan kadehe uzanan kusursuz şaraplar üretebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.